להזמנות חייגו: 0523858852

10 סיבות למה לנגן בגיטרה

שיתוף:
אם חשבתם להתחיל לנגן בגיטרה הכנו לכם רשימה של 10 יתרונות שחשוב שתכירו לפני שאתם מתחילים, זה הולך לשנות לכם את החיים מקצה לקצה.

אם חשבתם להתחיל לנגן בגיטרה הכנו לכם רשימה של 10 יתרונות שחשוב שתכירו לפני שאתם מתחילים, זה הולך לשנות לכם את החיים מקצה לקצה.

1 – מעולה למוח

גיטרה היא דרך מצוינת לשמור על המוח שלך בכושר. ניתן לשפר את החלקים הייחודיים של המוח שלך השולטים בדברים כמו זיכרון, ריכוז ואפילו יכולת ההקשבה שלך פשוט על ידי לימוד גיטרה.

מחקרים מראים שיצירת מוזיקה יכולה להגביר דברים מפוארים כמו הנוירופלסטיות שלך. על פי מחקר שפורסם ב-JNeurosci Journal of Neuroscience, "מומחיות מוזיקלית מעצבת רשתות מוח פונקציונליות ומבניות…"

פעולת הניסיון ללמוד גיטרה יוצרת גלי מוח בריאים ומחזקת נוירונים המובילים להכרה מוגברת ולמודעות טובה יותר לדפוסים בעולם ובמוזיקה.

סיפור ארוך קצר: מוזיקה = טובה למוח.

2 – אתה תגלה יותר מוזיקה

תחשוב על למה הרמת גיטרה מלכתחילה… כנראה בגלל ששמעת מישהו מנגן בה וחשבת "אני חייב לעשות את זה", או שאתה רוצה להרחיב את האופקים שלך עם תחביב חדש. ללא קשר לכוונתך, הרמת גיטרה תיתן לך השראה לחפש השפעות מוזיקליות חדשות ולחקור את כל מה שצריך לדעת על הפעילות האהובה החדשה עליך.

אם יש לכם להקה אהובה ספציפית, חפרו חזרה בקטלוג שלה ונסה לאתר את ההשפעות שלה. חקור ז'אנרים מחוץ לסיבוב ההאזנה הרגיל שלך. תלמדו עוד צלילי גיטרה, טכניקות וסגנונות אם תחפשו אותם.

חשבו מה מעורר בך השראה ותשקעי בו. גם אם אינך יכול לנגן תו בגיטרה, זכור שכל נגן שאתה מעריץ התחיל באותו מקום בדיוק.

3 – ללמוד את השירים של הלהקה האהובה עליך בגיטרה

אם כבר מדברים על השראה. אם תספוג המון סוגים שונים של מוזיקה כפי שהוצע לעיל, תוכל ללמוד את השירים האהובים עליך! מקובל להיכנס לשיעורים מתוך מחשבה על "שיר מטרה". עבור אנשים מסוימים זה Stairway to Heaven, עבור אחרים זה London Calling. לא משנה מה הרקע שלך בגיטרה או מוזיקה, אתה יכול להגיע ליעדים שלך באמצעות שיעורים (אם אתה באזור איסט ביי, שיעורי גיטרה באולפני ModernTone הם בהחלט הדרך ללכת. אתה בבלוג, נכון? ). אחד מהמדריכים המקצוענים שלנו דניאל נרבו אוהב לזכור את שיר המטרה במהלך תהליך השיעור תוך כדי עבודה על היסודות שלך. זה הטוב משני העולמות.

להתחיל עם מטרה או צליל שאיפה בראש כשאתה מרים כלי זו דרך מצוינת לגלות את התשוקה שלך אליו. מי הם נגני הגיטרה האהובים עליך? מה מייחד אותם? השאלות הללו יכולות להצית שדרה חדשה לגמרי עבורך לחקור באמצעות נגינה בגיטרה. ניתן לענות על שאלות אלו על ידי שיעורי גיטרה באזור המפרץ.

4 – למד עוד על תורת המוזיקה דרך שיעורי גיטרה

ברור שכאשר אתה מרים גיטרה אתה הולך ללמוד כמה יסודות כמו כוונון סטנדרטי, מיקום אצבעות, סגנונות פרצוף, קצב, התקדמות אקורדים נפוצה, אקורדים פתוחים, אקורדים בר והרבה הרבה סולמות.

כל זה אולי נשמע מאיים, אבל ברגע שאתה מבין את זה, המידע הזה די נהדר לקבל בכל מצב, בין אם זה כתיבת שירים משלך, או ניסיון לנגן שירים אחרים באוזן.

דרך לימוד גיטרה תלמדו קצת תורת מוזיקה ובתקווה תקבלו את היסודות שאתם רוצים לנגן בדרך שלכם. אנו ממליצים על לימוד גיטרה למתחילים בדיוק מהסיבה הזו, בסיס מצוין יכול לעזור לך להפוך לשחקן שאתה באמת רוצה להיות.

5 – הביטחון העצמי שלך יעלה

גיטרות זה מגניב, מה נגיד? כל ילד קטן חושב שהוא רוצה להיות כוכב רוק בשלב מסוים, ובין אם הסגנון שלך הוא פאנק, פופ, קאנטרי, רוק, ראפ, אר-אנד-בי, מוזיקת ​​עולם או כל ז'אנר אחר – סביר להניח שתוכל למצוא בו ליין גיטרה.

היכולת לנגן שירים שאנשים אוהבים ומזהים תגרום לך להרגיש נהדר ואפילו יכולה לתת לך את האומץ להקים להקה משלך. מי יודע! להרים גיטרה לתחביב או קריירה מאפשרת לך לבחור את ההרפתקה שלך.

6 – גיטרה משפרת את תיאום עין-יד

כשהגוף מתחיל לעשות תנועות מאוד ספציפיות שהוא לא רגיל לעשות, זה יוצר זיכרון שריר שיכול לשפר דברים כמו תיאום עין-יד. כשאתה מנגן בגיטרה, הידיים שלך עושות דברים שהם בהחלט לא עושים בעבודה שלך 9-5.

על ידי שימוש בשתי הידיים שלך בו זמנית, ביצוע ריפים ומנגינות מתואמות שונות יכול באמת לעזור בתיאום עין יד שלך. אתה בעצם מכדרר שני כדורי כדורסל בגבהים ובמהירויות שונות בו זמנית כשאתה מנגן בגיטרה. אז, ברגע שתשלוט במשהו פשוט, היה גאה! אתה מפעיל מערכת שרירים חדשה לגמרי.

7 – אתה יכול להתחיל לכתוב שירים

האם אי פעם רצית לכתוב שיר אבל לא חשבת שיש לך את הכלים ליצור אחד? גיטרה היא כלי בסיס שבו כותבי שירים רבים משתמשים כדי ליצור את הבסיס של המנגינות, מבנה האקורדים ואפילו הצליל הכללי שלהם.

תחשוב על הגיטרה כעל לוח תכנון, אתה יכול ליצור את המבנה של השיר, את נקודות המתח והשחרורים דרך המנגינה הבסיסית הזו ואז לבנות ממנה עם מילים ומנגינות ווקאליות.

זה נשמע מסובך, אבל ברגע שאתה לוקח שיעורי גיטרה ומקבל את כישורי היסוד החשובים, כתיבת שירים עשויה אפילו להיות טבעית.

8 – קח שיעורי גיטרה כדי להתחיל להקה

אז, לקחתם שיעורי גיטרה, התאמנת וכתבת כמה שירים. כעת, לאחר שעשיתם את הצעד הנועז ללימוד גיטרה, אתם יכולים לעשות משהו כדי לקחת את הנגינה שלכם לשלב הבא.

על ידי יצירת להקה או מציאת קבוצה של אנשים פשוט לנגן איתם שירים, בין אם הם שלך או קאברים, זו חוויה מהנה שיכולה להוביל להרבה יתרונות יצירתיים וגם לזמנים טובים. אתה לא צריך להיות וירטואוז כדי להקים להקה.

אנו ממליצים על שיעורים בכל רמה שתבחר לתפקד בה, הם יכולים לעזור לשמור אותך חדה על הבמה ולעודד תרגול קבוע שאולי לא תצא מהשגרה הרגילה שלך.

9 – גיטרה מייצרת כימיקלים שמחים

נגענו במוח קצת קודם לכן, ואם אתה עדיין קורא אתה מאוד מעוניין לעלות על רכבת הגיטרה, אז הנה עוד כמה עובדות מהנות על איך המוח שלך מרוויח מנגינה בגיטרה:

  • כימיקלים שמחים כמו אוקסיטוצין, סרוטונין, דופמין ואנדורפינים משתחררים כאשר אתה לומד מכשיר חדש.
  • למידה של דברים חדשים מעוררת את המוח באופן כללי, ולכן איסוף מכשיר חדש מאפס בכל גיל יכול ליצור קשרים עצביים חדשים.
  • מחקרים מראים שהמוח של נגני גיטרה שונה מאלה שאינם מנגנים בגיטרה. זה פראי. אתה יכול לשנות את כימיה המוח שלך על ידי הרמת המכשיר הזה!

10 – יהיה לך כיף

יותר מכל, כשאתה מתחיל ללמוד גיטרה, אתה הולך ליהנות. כן, זה יהיה קשה בהתחלה, ואתה תרצה לוותר, והידיים שלך יתחילו לכאוב – אבל כשתצליח להוציא את השיר האהוב עליך הכל יסתדר.

עם כל כלי, יש לך יתרונות כמו המוח והגורם המגניב, אבל בסופו של יום, גיטרה זה כיף. כדאי לשחק בזה. אנחנו יכולים ללמד אותך.

ניווט מהיר לתוכן שאהבתם
💬 שלחו לנו הודעה