להזמנות חייגו: 0523858852

6 דברים לעשות על כוס קפה

שיתוף:
6 דברים לעשות על כוס קפה

האם אי פעם שתית כוס קפה עם מוזיקה מתנגנת ברקע? או ניהלתי שיחה עם מישהו שנמשך שעות והדבר הבא שאתה יודע שאתה על כוס הקפה השלישית שלך? הסיבה לכך היא שניתן לשלב קפה בקלות כמעט לכל דבר בגלל הפשטות שלו. קפה היה אהוב אמריקאי מאז המאה ה-15 – והפופולריות שלו רק הולכת וגוברת עם הזמן.

זה בסדר גמור לשתות 2-3 כוסות קפה ביום תוך ריבוי משימות במהלך היום העמוס שלך. אתה יכול להיות רגיל לשתות קפה רק בבקרים או בכל פעם שאתה צריך דחיפה אנרגטית. אז החלטתי להכין רשימה של 5 דברים שכדאי לעשות בזמן שתיית קפה למקרה שתצטרך משהו חדש להוסיף לשגרה שלך:

  • שיחות: קפה ושיחות הם השילוב המושלם. בין אם מדובר במפגש בבית קפה מקומי לעסקים, לכוס קפה בדייט ראשון או להתעדכן בחדר העבודה – קפה יכול להוות נחמה. מסיבה כלשהי, אנחנו נוטים לדבר יותר ולהאיץ את המילים שלנו על כוס ג'ו טובה.
  • ללמוד משהו חדש: כשאר אנחנו שותים קפה אנחנו יותר מרוכזים בדברים שאנחנו עושים (מניסיון אישי), מצלו את ההזדמנות כדי ללמוד דברים חדשים כמו למשל: שיעורי בישול או שיעור גיטרה ואפילו ללמוד שפה חדשה באינטרנט.
  • מוזיקה/פודקאסט: בבוקר בזמן נסיעה לעבודה ולוגמת קפה, תמיד מתנגנת מוזיקה ברקע. אפילו כשאני עובד ליד השולחן שלי מתנגנת מוזיקה – זה רק מוסיף עוד טעם לכוס ג'ו. זו אותה הסיבה לסטארבקס מתנגנת מוזיקה אקלקטית כשאתה מבקר – כי היא קוראת לתחושה עמוקה של האנושיות שלך. אפילו הפודקאסט יכול לגרום לך להרגיש שאתה חלק מהשיחה – רק לשתות קפה עם כמה חברים.
  • שעות ארוכות– היה לך פעם יום ארוך עם שעות לחוצות? נחשו מי היה שם איתך? נכון, קפה! שעות ארוכות וקפה הם שם נרדף להיות באותו חדר. היזמים והמורים הפרודוקטיביים ביותר חיים מקפה כדי לעזור להם לבצע ריבוי משימות בקצב גבוה מאוד.
  • ממתקים/מאכלים: מאפינס, קולאצ'ים או כריכי ארוחת בוקר של ביצה, בייקון וגבינה, כולם מחמיאים לקפה. אני יודע שהטקסנים אוהבים את הקפה שלהם עם טאקו ארוחת בוקר מקסיקני.
  • קריאה: להאט את הקצב וליהנות מקריאה נעימה עם כוס קפה זה תמיד קלאסיקה מיידית! זה אולי נשמע מנוגד לאינטואיציה, אבל להמריץ את עצמך לשבת ולקרוא ספר גורם לך להיות מודע לעצמך ולרתום את השלווה הפנימית שלך.
ניווט מהיר לתוכן שאהבתם
💬 שלחו לנו הודעה